Szkolny Dzień Nauczyciela
W naszej szkole dnia 12 października odbył się apel z okazji dnia nauczyciela. Apel przygotowali uczniowie klas IV- VI pod okiem pani Barbary Rydz, Ewy Zając, Małgorzaty Ostapczuk. Oprawę muzyczną przygotował pan Andrzej Maziejuk, a dekoracją zajęła się pani Anna Panasiuk. Piosenki śpiewał chór, oprócz tego zaśpiewali Adam Chaber, Sandra Jaszczuk i w duecie Alicja Maj z siostrą Wiktorią.

Czerwony kapturek pierwsze próby
Dnia 6 października odbyła się pierwsza próba do spektaklu pt. Czerwony Kapturek. Główne role w spektaklu zagrają: Marta Romanowska, Krzysztof Trociewicz i Weronika Żuk. Nad wszystkim sprawuje opiekę reżyser Magdalena Kuć. Krnąbrny i beztroski Czerwony Kapturek w drodze do chorej babci spotyka wilka. Ulega jego namowom, nieświadomie ściągając na siebie wielkie niebezpieczeństwo. W konsekwencji gubi leśną drogę i wpada w niemałe kłopoty.

Redakcyjne urodziny
Dnia 6 października 2017 roku swoje czternaste urodziny obchodziła nasza wspaniała redaktorka Marta Romanowska. Z tej okazji chcielibyśmy złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia.„Marta dziś wielki dzień Twojego święta

i redakcja o Tobie pamięta

więc z okazji 14 urodzin

składamy ci moc życzeń:

uśmiechu, zdrowia, radości,

mnóstwa prezentów i gości,

przyjaźni wielkich i małych,

wielu przygód niebywałych

i uśmiechu wesołego i wszystkiego,

wszystkiego najlepszego!


Międzynarodowy Dzień Muzyki
Międzynarodowy Dzień Muzyki to okazja do wielu koncertów i innych okołomuzycznych wydarzeń. Jednym z nich jest uroczysta gala wręczenia nagród Koryfeusz Muzyki Polskiej. W studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego dowiemy się, kto otrzyma nagrody w kategoriach Osobowość Roku, Wydarzenie Roku oraz Nagrodę Honorową

Koniec świata
Chrześcijański numerolog David Meade twierdził, że już 23 września czeka nas koniec świata.
O możliwych końcach świata słyszymy średnio raz na miesiąc. Zwolennicy teorii spiskowych twierdzą bowiem, że coraz więcej znaków wskazuje na to, że koniec naszej planety jest coraz bliższy. Chrześcijański numerolog David Meade stwierdził ostatnio, że koniec świata miał nastąpić 23 września. To właśnie tego dnia Ziemia miała się zderzyć z planetą Nibiru. Swoją teorię oparł na zapisanych w księdze Izajasza słowach: „Oto dzień Pański nadchodzi okrutny / najwyższe wzburzenie i straszny gniew / żeby ziemię uczynić pustkowiem / wygładzić z niej grzeszników. Bo gwiazdy niebieskie i Orion / nie będą jaśniały swym światłem / słońce się zaćmi od samego wschodu / i swoim blaskiem księżyc nie zaświeci” .
Numerolog powołał się również na wcześniejsze ustalenia Zecharii Sitchina, który doszedł do wniosku, że w Układzie Słonecznym znajduje się planeta, Nibiru, o której nie słyszeli astronomowie. Meade twierdził, że już 23 września Nibiru uderzy w Ziemię, doprowadzając tym samym do końca świata. Numerolog twierdził, że zwiastunem nieuchronnie zbliżającej się Apokalipsy było niedawne całkowite zaćmienie Słońca nad Stanami Zjednoczonymi.
Trzeba zajrzeć!

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 65
Najnowszy użytkownik: Jagoda Kuznicka