Wybory do samorządu
Nowy rok szkolny przyniósł zmiany w samorządzie szkolnym. Jak co roku z początkiem września odbyły się wybory do SU. Wśród kandydatów pojawili się przedstawiciele klas pierwszych i drugich gimnazjum. W skład nowego samorządu wchodzą: Damian Dac, Kamila Bartniczuk, Patryk Selewoniuk i Paulina Szaniawska. Zaś na opiekuna samorządu wybrano p.Justynę Szydło. Już pojawiają się nowe pomysły na działalność samorządu. Gratulujemy wybranym osobom.

Dziesięciolecie nadania imienia szkole
Od nadania imienia naszej szkole minęło już 10 lat. Taka okrągła rocznica to doskonała okazja do świętowania. 16 listopada odbyła się uroczystość, w której brali udział nie tylko uczniowie i grono pedagogiczne, ale również goście z zewnątrz, jednak silnie związani z działalnością szkoły. W pięknie udekorowanej sali, która na ten dzień ze zwykłej sali gimnastycznej zmieniła się w eleganckie miejsce, wspominaliśmy dzieje drewnianej niegdyś, małej szkółki w Kobylanach. Uroczystość udoskonalił apel upamiętniający odzyskanie niepodległości, występ szkolnego chóru oraz Białych Aniołów. Zespół przedstawił ulepszony musical „Stacja Kobylany”. Tego dnia swoją oficjalną działalność rozpoczęły również Telewizja i Radio Kobylany. Tak więc to już dziesięć lat nasza szkoła nosi pełne imię „Szkoła imienia Orła Białego w Kobylanach”.

Testy diagnozujące
Uczniowie klas trzecich gimnazjum napisali swój pierwszy egzamin w tym roku. Mimo, że były to tylko testy diagnozujące zdającym towarzyszyły wielkie emocje. Mamy nadzieje, że wyniki zadowolą zarówno nauczycieli jak i uczniów.

iTVKobylany 28.05.2012
Spis powszechny - Spisz się!
Ubezpieczenie

NNW Oddziały Przedszkolne

NNW Szkoła Podstawowa

Ogólne Warunki Ubezpieczenia - archiwum rar

Oświadczenie ogólne

Procedury bezpieczeństwa

Procedury bezpieczeństwa
- archiwum rar

Do Rodziców i Uczniów

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube


Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 66
Najnowszy użytkownik: Anna Litwiniuk