Radio Kobylany zaprasza!
Radio Kobylany prowadzi działalność od października 2012r. Razem z Redakcją, chcielibyśmy zachęcić Was do współpracy z nami.

Kolędy 2012
Boże Narodzenie to magiczny czas, który najchętniej chcemy spędzić w gronie rodziny i wśród dźwięków tradycyjnych kolęd. W naszej szkole już na początku grudnia było można poczuć świąteczną atmosferę. Na holu, a także w niektórych klasach stoją pięknie ozdobione choinki i dekorację. Z okazji świąt uczniowie pod okiem pani Ewy Zając przedstawili jasełka, a chór prowadzony przez pana Andrzeja Maziejuka zaśpiewał piękne kolędy. Jak zawsze wiele klas zorganizowało wigilie, na której uczniowie razem z wychowawcami mogli podzielić się opłatkiem i złożyć sobie nawzajem życzenia. Odbył się również "Konkurs Kolęd". Każdy z uczniów mógł się zgłosić i zaśpiewać przygotowaną przez siebie kolędę. W klasach 0-III pierwsze miejsce zajął Karol Kudrelek, drugie Maja Wiedeńska i trzecie Magda Kuć. W klasach IV-VI pierwsze miejsce wywalczyła Aleksandra Nowicka, drugie Marlena Własiuk, trzecie Łucja Dmitruk. W gimnazjum najlepsza okazała się Weronika Stoma, później Wiktoria Korycińska i Natalia Klamerek. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Nowy Rok 2013!
Jak ten czas szybko leci! Za nami kolejny sylwester. Po świętach wróciliśmy już w 2013 roku, przeżyliśmy koniec świata, cudowne Boże Narodzenie i szalonego sylwestra, więc zrozumiałe jest, że powrót do szkoły już 2 stycznia to trochę za wcześnie! :) Jednak w tym roku czekają na nas nowe wyzwania. Życzymy Wam spełnienia marzeń, pomyślności i żeby rok 2013 był lepszy od 2012 i gorszy od 2014 :)

Życzenia Świąteczne
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam spełnienia marzeń, zdrowia, szczęścia, pomyślności, miłości i wzystkiego najlepszego! :) Oby ten wspaniały czas upłynął w magicznej atmosferze, a po świętach - udanej zabawy w sylwestra!

Koncert Mikołajkowy
Jak co roku przez panią Ewę Dorosz i panią Elżbietę Artemuk organizowany był wyjazd na Koncert Mikołajkowy. Koncert odbył się 5 grudnia w Sali Kongresowej w Warszawie. Wystąpili tam wokaliści, zespoły muzyczne, grupy taneczne oraz znane polskie gwiazdy jak Ewelina Lisowska, Rafał Brzozowski, Loka i iluzjonista Maciej Pol. Niezastąpionym elementem Koncertu Mikołajkowego było spotkanie ze Świętym Mikołajem, a także niesamowity pokaz laserów. Wszystkie pieniądze z tej imprezy przekazano na cele charytatywne. Poza tym uczestników wycieczki spotkały inne atrakcje m.in. pokazy geograficzne i czas wolny w Złotych Tarasach.
Spis powszechny - Spisz się!
Ubezpieczenie

NNW Oddziały Przedszkolne

NNW Szkoła Podstawowa

Ogólne Warunki Ubezpieczenia - archiwum rar

Oświadczenie ogólne

Procedury bezpieczeństwa

Procedury bezpieczeństwa
- archiwum rar

Do Rodziców i Uczniów

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube


Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 66
Najnowszy użytkownik: Anna Litwiniuk