Koniec I półrocza
Niedługo koniec I półrocza. Dla wielu uczniów jest to czas intensywnej nauki, stresu i nieprzespanych nocy.

Wyjazd do Warzszawy
Już 6 lutego odbędzie się wycieczka do Warszawy. W planie wyjazdu jest zwiedzanie muzeum Powstania Warszawskiego oraz Stadionu Narodowego. Czas wolny przeznaczony będzie na zakupy w Złotych Tarasach. Szczegółowe informacje u pani Ewy Dorosz.

Wyjazd harcerski
Organizowany jest wyjazd harcerski do Serpelic w dniach od 30 stycznia do 1 lutego. Jak zawsze nie zabraknie śpiewania harcerskich piosenek, zabaw i konkursów. Harcerzy czeka również wiele atrakcji m.in. kurs samoobrony, nauka wiązania węzłów żeglarskich i wiele innych. Koszt wyjazdu wynosi 150 złotych. Więcej informacji u pana Rafała Barszczewskiego.

Choinka 2013
19 stycznia w szkole odbędzie się „Choinka Noworoczna” . Do godziny 14 bawią się uczniowie szkoły podstawowej, dla których przygotowano wiele atrakcji m.in. spotkanie ze Św. Mikołajem. Później, od godziny 14 jest dyskoteka dla gimnazjalistów. Wszystkich zapraszamy do udziału i życzymy wspaniałej zabawy.

Święto Trzech Króli
6 stycznia obchodzimy święto Trzech Króli. Co roku jest to dzień wolny od nauki i okazja do odpoczynku od szkoły i pracy. Teraz niestety to święto wypada w niedziele i nie zyskamy jednego dnia wolnego. Jednak nie martwmy się, gdyż w następnym roku 6 stycznia jest w poniedziałek i czeka nas kolejny długi weekend. ;)
Spis powszechny - Spisz się!
Ubezpieczenie

NNW Oddziały Przedszkolne

NNW Szkoła Podstawowa

Ogólne Warunki Ubezpieczenia - archiwum rar

Oświadczenie ogólne

Procedury bezpieczeństwa

Procedury bezpieczeństwa
- archiwum rar

Do Rodziców i Uczniów

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube


Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 66
Najnowszy użytkownik: Anna Litwiniuk