Kolędy 2012
Boże Narodzenie to magiczny czas, który najchętniej chcemy spędzić w gronie rodziny i wśród dźwięków tradycyjnych kolęd. W naszej szkole już na początku grudnia było można poczuć świąteczną atmosferę. Na holu, a także w niektórych klasach stoją pięknie ozdobione choinki i dekorację. Z okazji świąt uczniowie pod okiem pani Ewy Zając przedstawili jasełka, a chór prowadzony przez pana Andrzeja Maziejuka zaśpiewał piękne kolędy. Jak zawsze wiele klas zorganizowało wigilie, na której uczniowie razem z wychowawcami mogli podzielić się opłatkiem i złożyć sobie nawzajem życzenia. Odbył się również "Konkurs Kolęd". Każdy z uczniów mógł się zgłosić i zaśpiewać przygotowaną przez siebie kolędę. W klasach 0-III pierwsze miejsce zajął Karol Kudrelek, drugie Maja Wiedeńska i trzecie Magda Kuć. W klasach IV-VI pierwsze miejsce wywalczyła Aleksandra Nowicka, drugie Marlena Własiuk, trzecie Łucja Dmitruk. W gimnazjum najlepsza okazała się Weronika Stoma, później Wiktoria Korycińska i Natalia Klamerek. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Nowy Rok 2013!
Jak ten czas szybko leci! Za nami kolejny sylwester. Po świętach wróciliśmy już w 2013 roku, przeżyliśmy koniec świata, cudowne Boże Narodzenie i szalonego sylwestra, więc zrozumiałe jest, że powrót do szkoły już 2 stycznia to trochę za wcześnie! :) Jednak w tym roku czekają na nas nowe wyzwania. Życzymy Wam spełnienia marzeń, pomyślności i żeby rok 2013 był lepszy od 2012 i gorszy od 2014 :)

Życzenia Świąteczne
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam spełnienia marzeń, zdrowia, szczęścia, pomyślności, miłości i wzystkiego najlepszego! :) Oby ten wspaniały czas upłynął w magicznej atmosferze, a po świętach - udanej zabawy w sylwestra!

Koncert Mikołajkowy
Jak co roku przez panią Ewę Dorosz i panią Elżbietę Artemuk organizowany był wyjazd na Koncert Mikołajkowy. Koncert odbył się 5 grudnia w Sali Kongresowej w Warszawie. Wystąpili tam wokaliści, zespoły muzyczne, grupy taneczne oraz znane polskie gwiazdy jak Ewelina Lisowska, Rafał Brzozowski, Loka i iluzjonista Maciej Pol. Niezastąpionym elementem Koncertu Mikołajkowego było spotkanie ze Świętym Mikołajem, a także niesamowity pokaz laserów. Wszystkie pieniądze z tej imprezy przekazano na cele charytatywne. Poza tym uczestników wycieczki spotkały inne atrakcje m.in. pokazy geograficzne i czas wolny w Złotych Tarasach.

Wybory do samorządu
Nowy rok szkolny przyniósł zmiany w samorządzie szkolnym. Jak co roku z początkiem września odbyły się wybory do SU. Wśród kandydatów pojawili się przedstawiciele klas pierwszych i drugich gimnazjum. W skład nowego samorządu wchodzą: Damian Dac, Kamila Bartniczuk, Patryk Selewoniuk i Paulina Szaniawska. Zaś na opiekuna samorządu wybrano p.Justynę Szydło. Już pojawiają się nowe pomysły na działalność samorządu. Gratulujemy wybranym osobom.
Dziennik elektroniczny
Trzeba zajrzeć!

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube


Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 66
Najnowszy użytkownik: Anna Litwiniuk