Walentynki
Chociaż do walentynek mamy jeszcze troche czasu, to w naszej szkole już stoi skrzynka gotowa do przyjmowania romantycznych kartek. Stoi tam gdzie zawsze - tuż obok tablicy ogloszeń. Łatwo ją rozpoznać po czerwono-różowym kolorze i serduszkach na całej powierzchni. To doskonała okazja dla zakochanych (i nie tylko) do wyznania swojej sympatii lub po prostu do miłego gestu. Miłosna skrzynka przyjmuje walentynki do 7 lutego, zachęcamy do wysyłania!

Ferie
Do ferii zimowych, na które zapewne wszyscy już z utęsknieniem czekamy, zostało tylko 2 tygodnie. W tym roku szkolnym nasze województwo odpoczywa w ostatnim terminie - dla jednych to powód do radości, dla innych minus. Jednak podczas ferii będzie nam towarzyszyła świadomość, że inni uczniowie już muszą chodzić do szkoły. W pierwszy poniedziałek przerwy zimowej, 11 lutego, klasy trzecie organizują balik. O zajęciach w szkole nie znamy jeszcze dokładnych informacji. Tak więc oby do ferii...:)

Zebranie
Jak wiemy, zebranie z rodzicami miało odbyć się 25 stycznia, jednak z powodu warunków atmosferycznych zostało odwołane. Jeszcze nie znamy zastępczej daty, jednak na pewno dowiemy się w najbliższym czasie - według przyłowia "co się odwlecze, to nie uciecze"! :)

Zmiana planu
Koniec semestru wiąże się ze zmianą planu zajęć. Dzień zmiany następuje już w najbliższy poniedziałek, 21 stycznia. Dla części z nas nie robi to różnicy, jednak niektórym nowy plan jest zdecydowanie na ręke, zwłaszcza dla klas, którym odpadają dodatkowe lekcje i np. zamiast trzech lekcji angielskiego w tygodniu będą tylko dwie. Trzecioklasiści mają powody do radości, bo każdego dnia ich lekcje kończą się już o 13:35. Połowa roku szkolnego już za nami, pamiętajcie, że II semestr zawsze jest lepszy i szybciej mija! Na drugie pół roku życzymy Wam więc powodzenia i wytrwałości. :)

Turniej piłkarski
Od 24 listopada przez 5 kolejnych sobót, w MOK-u w Terespolu, odbywał się turniej piłkarski, w którym wzięli udział chłopcy z naszej szkoły.
Spis powszechny - Spisz się!
Ubezpieczenie

NNW Oddziały Przedszkolne

NNW Szkoła Podstawowa

Ogólne Warunki Ubezpieczenia - archiwum rar

Oświadczenie ogólne

Procedury bezpieczeństwa

Procedury bezpieczeństwa
- archiwum rar

Do Rodziców i Uczniów

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube


Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 66
Najnowszy użytkownik: Anna Litwiniuk