Koniec ferii
Ferie, ferie i po feriach, już w poniedziałek musimy wrócić do szkoły. Dla nielicznych to dobra wiadomość, dla innych już niekoniecznie. Po dwóch tygodniach odpoczynku ponownie zabierzemy się do ciężkiej pracy, by na koniec roku cieszyć dobrymi wynikami. Mam nadzieje, że zapamiętamy tą przerwę w nauce jak najlepiej, zwłaszcza dzięki pogodzie, która sprzyjała fanom sportów zimowych i nie tylko.

Balik
11 lutego, w pierwszy poniedziałek ferii, odbył się bal klas trzecich gimnazjum. Jednak podobnie jak rok temu nie odbył się w szkole, a w restauracji "Galeria Smaków". Zabawa była naprawdę udana, wszyscy zapamiętamy to na długo. Balik gimnazjalny jest wydarzeniem, na które czeka każdy gimnazjalista, świadczy ono o kończeniu się naszej nauki w danej szkole i niedługim już rozpoczęciu kolejnego etapu. Jest to zdecydowanie miły akcent pomiędzy nauką i szkolną rutyną. Tegoroczny bal mamy już za sobą, jednak na pewno będziemy go ciepło wspominać jeszcze przez długi czas. :)

Ferie
Wreszcie się doczekaliśmy! Jest piątek, który otwiera dwutygodniowy wypoczynek. Teraz, kiedy wiele innych województw musi znowu "męczyć się" w szkole, my mamy wolne i zamiast siedzieć na matematyce możemy pójść na narty lub po prostu poleniuchować. Po 2 tygodniach wrócimy z nowymi siłami, ale wtedy zostaną nam zaledwie 4 miesiące, a w nich święta, długi weeckend, egzaminy. Życzymy Wam udanych ferii i wspaniałego wypoczynku!

Zimowisko
W zeszłym tygodniu harcerze z naszej szkoły, a także z Chotyłowa wyjeżdżali na zimowisko do Serpelic. Panował tam prawdziwy, harcerski klimat. Głównymi atrakcjami były tam zabawy i konkursy takie jak rysowanie mapy, najlepszy okrzyk, wyścigi, picie mleka na czas i inne, w których brał udział każdy zastęp. Odbyły się tam również zajęcia z wiązania węzłów żeglarskich, z kursu samoobrony i z rysowania graffiti, dzięki czemu młodzież mogła połączyć przyjemne z pożytecznym. Nie zabrakło też dyskotek, wojny na śnieżki i wspólnego ogniska ze śpiewaniem harcerskich piosenek. Harcerze wrócili zadowoleni i zmęczeni po nieprzespanych nocach. ;) Oby więcej takich wyjazdów.

Konkursy
Organizowany jest konkurs na najlepsze hasło przeciw przemocy, w którym wszystkie klasy mają obowiązek wziąć udział. Celem konkursu jest wymyślenie hasła promującego życie bez przemocy i wykonanie plakatu. Więcej informacji u pani Anny Panasiuk. Ostateczny termin składania prac to 28.01.2013 roku. Również z każdej klasy uczniowie maja wybrać "Miss i Mistera Grzeczności" Osoby wybrane prosimy zgłaszać także do pani Anny Panasiuk.
Ubezpieczenie

NNW Oddziały Przedszkolne

NNW Szkoła Podstawowa

Ogólne Warunki Ubezpieczenia - archiwum rar

Oświadczenie ogólne

Procedury bezpieczeństwa

Procedury bezpieczeństwa
- archiwum rar

Do Rodziców i Uczniów

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube


Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 66
Najnowszy użytkownik: Anna Litwiniuk