Zebranie
Jak wiemy, zebranie z rodzicami miało odbyć się 25 stycznia, jednak z powodu warunków atmosferycznych zostało odwołane. Jeszcze nie znamy zastępczej daty, jednak na pewno dowiemy się w najbliższym czasie - według przyłowia "co się odwlecze, to nie uciecze"! :)

Zmiana planu
Koniec semestru wiąże się ze zmianą planu zajęć. Dzień zmiany następuje już w najbliższy poniedziałek, 21 stycznia. Dla części z nas nie robi to różnicy, jednak niektórym nowy plan jest zdecydowanie na ręke, zwłaszcza dla klas, którym odpadają dodatkowe lekcje i np. zamiast trzech lekcji angielskiego w tygodniu będą tylko dwie. Trzecioklasiści mają powody do radości, bo każdego dnia ich lekcje kończą się już o 13:35. Połowa roku szkolnego już za nami, pamiętajcie, że II semestr zawsze jest lepszy i szybciej mija! Na drugie pół roku życzymy Wam więc powodzenia i wytrwałości. :)

Turniej piłkarski
Od 24 listopada przez 5 kolejnych sobót, w MOK-u w Terespolu, odbywał się turniej piłkarski, w którym wzięli udział chłopcy z naszej szkoły.

Koniec I półrocza
Niedługo koniec I półrocza. Dla wielu uczniów jest to czas intensywnej nauki, stresu i nieprzespanych nocy.

Wyjazd do Warzszawy
Już 6 lutego odbędzie się wycieczka do Warszawy. W planie wyjazdu jest zwiedzanie muzeum Powstania Warszawskiego oraz Stadionu Narodowego. Czas wolny przeznaczony będzie na zakupy w Złotych Tarasach. Szczegółowe informacje u pani Ewy Dorosz.
Dziennik elektroniczny
Trzeba zajrzeć!

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube


Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 66
Najnowszy użytkownik: Anna Litwiniuk