Zbiórka pieniędzy na rzecz hospicjum w Lublinie
Nasza szkoła już w poprzednich latach wspomagała hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. W tym roku także zaproszono nas do zbiórki pieniędzy na rzecz tego hospicjum. Samorząd uczniowski zachęca wszystkich do wsparcia tej akcji. Członkowie samorządu codziennie będą w każdej klasie zbierać pieniądze. Serdecznie zapraszamy do udziału. Pamiętajmy, że nawet niewielka suma może komuś pomóc.

Dzień Wiosny
W tym roku zima szczególnie nas zaskoczyła. Większość z nas na pewno już dawno z utęsknieniem czeka na wiosnę, jednak śniegu wciąż przybywa i nie widać żadnych jej oznak. Z pewnością wszyscy mamy ochotę zdjąć w końcu te zimowe, ciężkie ubrania i poczuć wiosenne ciepło. Mimo wciąż panującej śnieżnej pogody za oknami, w naszej szkole zgodnie z tradycją 21 marca samorząd uczniowski zorganizował powitanie tegorocznej wiosny. Odbyło się ono w bardzo humorystyczny sposób. Główną atrakcją były konkurencje między klasowe m. in. na najlepszą piramidę, na najładniej zapleciony warkocz, mumia, wyścigi i wiele innych. Sprawiły one uczniom wiele radości i zabawy. Obchody dnia wiosny uatrakcyjnił także występ zespołu Hard Gok, którego członkami są uczniowie z naszej szkoły. Dziękujemy serdecznie samorządowi i opiekunowi samorządu pani Justynie Szydło za zorganizowanie tej uroczystości, dzięki której mogliśmy poczuć trochę wiosennego ciepła i wiosennej atmosfery.

Romeo i Julia
Przygotowania do nowego musicalu trwają w najlesze. Białe Anioły juz od dłuższego czasu ćwiczą, ćwiczą i ćwiczą, aby w dzień premiery wszystko wyszło idealnie. A nastąpi to już niedługo, bo w pierwszy piątek po świętach (5 kwietnia), czyli razem z wywiadówką ... czyżby miałoby to umilić naszym rodzicom to, co ich czeka w klasach? Tak czy nie, musical będzie wyjątkowy. Nasi aktorzy włożyli w niego wiele pracy, ale efekty zapewne będą jej warte. Nie możemy się doczekac premiery :)

Wielkanoc
Wielkimi krokami zbliżają się święta. Chociaż zwykle Wielkanoc to slońce, oblewanie wodą w lany poniedziałek i świecenie koszyczków w conajmniej dodatniej temperaturze i już wiosennych ubraniach, to tegoroczne święta przypadły w zimie - bo choć kalendarzowa wiosna zaczęła się dawno temu, to końca zimy nie widać. Więc zamiast oblewania się wodą w drugi dzień świąt bardziej na miejscu bedzie bitwa na śnieżki :) Jednak mimo tych dziwnych okoliczności życzymy Wam wspaniałych świąt i smacznego jajka!

Dzień Kobiet
8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. W tym dniu cała redakcja chciałaby złożyć najserdeczniejsze życzenia paniom nauczycielkom, wszystkim paniom pracującym w szkole, a także uczennicom. Z okazji tego święta uczniowie pod okiem pana Pawła Cabana i pana Andrzeja Maziejuka przygotowali apel. Młodzież wystawiła humorystyczne przedstawienie i zaśpiewała wiele znanych, pięknych piosenek. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem, gratulujemy występu.
Ubezpieczenie

NNW Oddziały Przedszkolne

NNW Szkoła Podstawowa

Ogólne Warunki Ubezpieczenia - archiwum rar

Oświadczenie ogólne

Procedury bezpieczeństwa

Procedury bezpieczeństwa
- archiwum rar

Do Rodziców i Uczniów

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube


Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 66
Najnowszy użytkownik: Anna Litwiniuk