Aktorzy z teatru "Kurtyna"
Ostatnio w naszej szkole mieliśmy zaszczyt gościć aktorów z teatru "Kurtyna" z Krakowa. Przyjechali do nas specjalnie, aby przedstawić nam spektakl pod tytułem "Światełko w tunelu" Aktorzy popisali się dużym talentem i wieloma umiejętnościami aktorskimi. Często też podczas gry nawiązywali kontakt z publicznością, co bardzo spodobało się uczniom. Występ miał na celu pokazać nam w humorystyczny sposób, że warto podzielić się z kimś, kto może nam pomoc swoimi problemami. Spektakl wywarł na młodzieży duże wrażenie, a aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Teatr "Kurtyna" zaprezentował także inne przedstawienie dla rodziców na wywiadówce, która odbyła się 8 maja.

Majówka
Początek maja to czas co roku wyczekiwany. Kolejny długi weekend to dla nas wspaniała wiadomość. Słynna majówka daje możliwość odpoczynku, wyjazdu, mamy czas dla siebie. Niestety w tym roku pogoda nas nie rozpieszczała, jednak mimo to mogliśmy po prostu odpocząć. Dodatkowym plusem jest to, że zostały nam jeszcze tylko dwa miesiące do wakacji. Poza tym maj to przecież najpiękniejszy miesiąc w roku, a majówka to jego dobre rozpoczęcie. Mamy nadzięję, że mieliście fantastyczną przerwę i w poniedziałek spotkamy się z uśmiechem na ustach (głównie dlatego, że do końca roku szkolnego coraz bliżej).

Egzaminy
Trzecioklasisci mogą odetchnąć z ulgą - stresujący czas egzaminów mają już daleko za sobą. Długo przed testami przygotowywaliśmy się do nich, jednak stres ciągle nam towarzyszył. Na szczęście jakoś to przeżyliśmy - tak możemy teraz sobie powiedzieć. Cieszymy się, bo według ogólnej opinii egzaminy nie należały do najtrudniejszych. Na wyniki jednak będziemy musieli trochę poczekać. Przed nami stoi ważna decyzja - wybór szkoły, a tym samym ukierunkowanie się na dalsze kształcenie, a kiedy już podejmiemy tą decyzję, czeka nas pełne stresu oczekiwanie na informację, która będzie odpowiedzią na pytanie "Czy się dostałem/am?". Ale potem zaczną się wakacje :)

Koncert na rzecz hospicjum w Lublinie
W czwartek 18 kwietnia na sali gimnastycznej odbędzie się pokaz filmu o Hospicjum Małego Księcia w Lublinie, na rzecz którego samorząd uczniowski zbiera w naszej szkole pieniądze. Z tej okazji zagra również nasz słynny zespół HardGock. Koncert odbędzie się prawdopodobnie o godzinie 12.00. Podczas koncertu także będzie można wspomóc akcję na rzecz hospicjum. Wszystkich zachęcamy do czynnego udziału w wydarzeniu.

Hard GOK
Zespół Hard GOK bierze udział w tegorocznej edycji Bialskiego Talentu. Każdy z nas może ich wesprzeć, wystarczy tylko wysłać SMS o treści B24.04 pod numer 7148. Już 22 kwietnia od godziny 15 na placu Wolności w Białej Podlaskiej będzie można oglądać występy wszystkich uczestników konkursu. Trzymamy, kciuki za nasz zespół i życzymy wygranej! :)
Ubezpieczenie

NNW Oddziały Przedszkolne

NNW Szkoła Podstawowa

Ogólne Warunki Ubezpieczenia - archiwum rar

Oświadczenie ogólne

Procedury bezpieczeństwa

Procedury bezpieczeństwa
- archiwum rar

Do Rodziców i Uczniów

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube


Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 66
Najnowszy użytkownik: Anna Litwiniuk