Zimowisko
W zeszłym tygodniu harcerze z naszej szkoły, a także z Chotyłowa wyjeżdżali na zimowisko do Serpelic. Panował tam prawdziwy, harcerski klimat. Głównymi atrakcjami były tam zabawy i konkursy takie jak rysowanie mapy, najlepszy okrzyk, wyścigi, picie mleka na czas i inne, w których brał udział każdy zastęp. Odbyły się tam również zajęcia z wiązania węzłów żeglarskich, z kursu samoobrony i z rysowania graffiti, dzięki czemu młodzież mogła połączyć przyjemne z pożytecznym. Nie zabrakło też dyskotek, wojny na śnieżki i wspólnego ogniska ze śpiewaniem harcerskich piosenek. Harcerze wrócili zadowoleni i zmęczeni po nieprzespanych nocach. ;) Oby więcej takich wyjazdów.

Konkursy
Organizowany jest konkurs na najlepsze hasło przeciw przemocy, w którym wszystkie klasy mają obowiązek wziąć udział. Celem konkursu jest wymyślenie hasła promującego życie bez przemocy i wykonanie plakatu. Więcej informacji u pani Anny Panasiuk. Ostateczny termin składania prac to 28.01.2013 roku. Również z każdej klasy uczniowie maja wybrać "Miss i Mistera Grzeczności" Osoby wybrane prosimy zgłaszać także do pani Anny Panasiuk.

Walentynki
Chociaż do walentynek mamy jeszcze troche czasu, to w naszej szkole już stoi skrzynka gotowa do przyjmowania romantycznych kartek. Stoi tam gdzie zawsze - tuż obok tablicy ogloszeń. Łatwo ją rozpoznać po czerwono-różowym kolorze i serduszkach na całej powierzchni. To doskonała okazja dla zakochanych (i nie tylko) do wyznania swojej sympatii lub po prostu do miłego gestu. Miłosna skrzynka przyjmuje walentynki do 7 lutego, zachęcamy do wysyłania!

Ferie
Do ferii zimowych, na które zapewne wszyscy już z utęsknieniem czekamy, zostało tylko 2 tygodnie. W tym roku szkolnym nasze województwo odpoczywa w ostatnim terminie - dla jednych to powód do radości, dla innych minus. Jednak podczas ferii będzie nam towarzyszyła świadomość, że inni uczniowie już muszą chodzić do szkoły. W pierwszy poniedziałek przerwy zimowej, 11 lutego, klasy trzecie organizują balik. O zajęciach w szkole nie znamy jeszcze dokładnych informacji. Tak więc oby do ferii...:)

Zebranie
Jak wiemy, zebranie z rodzicami miało odbyć się 25 stycznia, jednak z powodu warunków atmosferycznych zostało odwołane. Jeszcze nie znamy zastępczej daty, jednak na pewno dowiemy się w najbliższym czasie - według przyłowia "co się odwlecze, to nie uciecze"! :)
Trzeba zajrzeć!

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube


Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 66
Najnowszy użytkownik: Anna Litwiniuk