Dzień Dziecka
W najbliższą sobotę na terenie naszej szkoły organizowany jest Dzień Dziecka. Zapraszamy uczniów nie tylko tych najmłodszych, ale również starszych do udziału. Na wszystkich czekają wspaniałe atrakcje. Będą między innymi: turniej piłki nożnej, konkurs piosenki angielskiej i rosyjskiej, przedstawienie z udziałem naszych sześciolatków, występ zespołu HardGock, pokaz tańca breakdance, a także wiele konkursów dla uczestników. Na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie. Wszystkim życzymy udanej zabawy. ;)

Długi weekend
Dobrnęliśmy już do końca maja i mamy 4 dni na odpoczynek. Jest to jednak ostatnia taka przerwa w tym roku, ale dobra wiadomość jest taka, że na kolejną po prostu już nie byłoby czasu! Został nam tylko czerwiec, a każdy wie jak to w czerwcu bywa. Trudno uwierzyć, że minął kolejny rok i już za 4 tygodnie znowu będą wakacje, ale na pewno nikt nie będzie rozpaczał z tego powodu ;)

iTV
Kolejny odcinek Internetowej Telewizji Kobylany możecie już obejrzeć na You Tube. To już 9 wydanie, w którym usłyszycie najświeższe info oraz zapoznacie się z planami Michaliny Domańskiej i Łukasza Jankowskiego, a już w następnym odcinku popytamy innych absolwentów. Musicie to zobaczyć!

Must Be The Music
Dobrze nam wszystkim znany program polsatu Must Be The Music Tylko Muzyka poszukuje artystów do kolejnej edycji. Po raz pierwszy pre castningi odbyły się w Białej Podlaskiej, więc każdy kto tylko chciał zaprezentować swój muzyczny talent, mógł bez problemu spróbować swoich sił. Mam nadzieję, że w Białej Podlaskiej znaleziono kogoś, kogo niedługo zobaczymy na ekranach. I oby bylo więcej takich okazji do pokazywania swoich talentów w naszej okolicy :)

Internetowa TV Kobylany
Od niedawna znowu można oglądać nowości w szkolnej telewizji. Pojawił się nowy odcinek, w którym usłyszymy m.in. o egzaminach gimnazjalnych, wycieczce trzeciej klasy, działalności zespołu HardGok i planach Białych Aniołów na najbliższą przyszłość. Przedstawiamy również nową redaktorkę telewizji, Olę Nowicką, która już niedługo będzie redaktor naczelną, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia jej debiutu przed kamerą. Wywiadu udzielili nam niektórzy uczniowie - Damian Gagucki mówił o swoich planach na przyszłość, Natalia Klamerek o wystawie graffiti a Klaudia Król, czyli Kitka, o swoim kanale na You Tube. Zapraszamy do oglądania, już niedługo kolejny odcinek. :)
Spis rolny
Ubezpieczenie

NNW Oddziały Przedszkolne

NNW Szkoła Podstawowa

Ogólne Warunki Ubezpieczenia - archiwum rar

Oświadczenie ogólne

Procedury bezpieczeństwa

Procedury bezpieczeństwa
- archiwum rar

Do Rodziców i Uczniów

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube


Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 66
Najnowszy użytkownik: Anna Litwiniuk