Co robiliśmy w wakacje ?
Tekst w przygotowaniu

Wakacje tuż, tuż !
W tym roku szkolnym rada pedagogiczna wypada dość późno, bo 24 czerwca. Mamy więc jeszcze trochę czasu na ewentualną poprawę ocen. Wakacje, których tak bardzo wyczekujemy, zbliżają się do nas wielkimi krokami, do końca roku szkolnego pozostało 15 dni.

Białe Anioły
Ostatni występ Białych Aniołów był w kwietniu, więc zastanawiamy się, co się teraz z nimi dzieje. Jednak zespół nie przestaje pracować - musical Romeo i Julia został ostatecznie dopracowany i w dniach 7-9 czerwca perfekcyjnie przećwiczony na warsztatach w Serpelicach. Już w przyszły weekend zespół wystąpi w Korycinie na święcie truskawki, a następnie 7 lipca na Kulturze Bez Granic w Kobylanach. Nie możemy się doczekać :)

Podania
Przypominamy uczniom klas trzecich, że podania do szkół pierwszego wyboru, należy złożyć do 7 czerwca do godz. 15.00. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, warto się pospieszyć. A już niedługo wyniki egzaminu, czy trzeciogimnazjaliści stresują się tym momentem?

N.C.M
Zapraszamy wszystkich chętnych na comiesięczne Nocne Czuwanie Młodych w bazylice Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej w Kodniu. W tym miesiącu odbędzie się ono z 14(piątek) na 15(sobota) czerwca. Więcej szczegółów oraz zapisy u ks.Sławomira Pleszczyńskiego. Warto pojechać :) !
Spis rolny
Ubezpieczenie

NNW Oddziały Przedszkolne

NNW Szkoła Podstawowa

Ogólne Warunki Ubezpieczenia - archiwum rar

Oświadczenie ogólne

Procedury bezpieczeństwa

Procedury bezpieczeństwa
- archiwum rar

Do Rodziców i Uczniów

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube


Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 66
Najnowszy użytkownik: Anna Litwiniuk