Must Be The Music
Dobrze nam wszystkim znany program polsatu Must Be The Music Tylko Muzyka poszukuje artystów do kolejnej edycji. Po raz pierwszy pre castningi odbyły się w Białej Podlaskiej, więc każdy kto tylko chciał zaprezentować swój muzyczny talent, mógł bez problemu spróbować swoich sił. Mam nadzieję, że w Białej Podlaskiej znaleziono kogoś, kogo niedługo zobaczymy na ekranach. I oby bylo więcej takich okazji do pokazywania swoich talentów w naszej okolicy :)

Internetowa TV Kobylany
Od niedawna znowu można oglądać nowości w szkolnej telewizji. Pojawił się nowy odcinek, w którym usłyszymy m.in. o egzaminach gimnazjalnych, wycieczce trzeciej klasy, działalności zespołu HardGok i planach Białych Aniołów na najbliższą przyszłość. Przedstawiamy również nową redaktorkę telewizji, Olę Nowicką, która już niedługo będzie redaktor naczelną, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia jej debiutu przed kamerą. Wywiadu udzielili nam niektórzy uczniowie - Damian Gagucki mówił o swoich planach na przyszłość, Natalia Klamerek o wystawie graffiti a Klaudia Król, czyli Kitka, o swoim kanale na You Tube. Zapraszamy do oglądania, już niedługo kolejny odcinek. :)

Aktorzy z teatru "Kurtyna"
Ostatnio w naszej szkole mieliśmy zaszczyt gościć aktorów z teatru "Kurtyna" z Krakowa. Przyjechali do nas specjalnie, aby przedstawić nam spektakl pod tytułem "Światełko w tunelu" Aktorzy popisali się dużym talentem i wieloma umiejętnościami aktorskimi. Często też podczas gry nawiązywali kontakt z publicznością, co bardzo spodobało się uczniom. Występ miał na celu pokazać nam w humorystyczny sposób, że warto podzielić się z kimś, kto może nam pomoc swoimi problemami. Spektakl wywarł na młodzieży duże wrażenie, a aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Teatr "Kurtyna" zaprezentował także inne przedstawienie dla rodziców na wywiadówce, która odbyła się 8 maja.

Majówka
Początek maja to czas co roku wyczekiwany. Kolejny długi weekend to dla nas wspaniała wiadomość. Słynna majówka daje możliwość odpoczynku, wyjazdu, mamy czas dla siebie. Niestety w tym roku pogoda nas nie rozpieszczała, jednak mimo to mogliśmy po prostu odpocząć. Dodatkowym plusem jest to, że zostały nam jeszcze tylko dwa miesiące do wakacji. Poza tym maj to przecież najpiękniejszy miesiąc w roku, a majówka to jego dobre rozpoczęcie. Mamy nadzięję, że mieliście fantastyczną przerwę i w poniedziałek spotkamy się z uśmiechem na ustach (głównie dlatego, że do końca roku szkolnego coraz bliżej).

Egzaminy
Trzecioklasisci mogą odetchnąć z ulgą - stresujący czas egzaminów mają już daleko za sobą. Długo przed testami przygotowywaliśmy się do nich, jednak stres ciągle nam towarzyszył. Na szczęście jakoś to przeżyliśmy - tak możemy teraz sobie powiedzieć. Cieszymy się, bo według ogólnej opinii egzaminy nie należały do najtrudniejszych. Na wyniki jednak będziemy musieli trochę poczekać. Przed nami stoi ważna decyzja - wybór szkoły, a tym samym ukierunkowanie się na dalsze kształcenie, a kiedy już podejmiemy tą decyzję, czeka nas pełne stresu oczekiwanie na informację, która będzie odpowiedzią na pytanie "Czy się dostałem/am?". Ale potem zaczną się wakacje :)
Trzeba zajrzeć!

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube


Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 66
Najnowszy użytkownik: Anna Litwiniuk