Choinka 2013
19 stycznia w szkole odbędzie się „Choinka Noworoczna” . Do godziny 14 bawią się uczniowie szkoły podstawowej, dla których przygotowano wiele atrakcji m.in. spotkanie ze Św. Mikołajem. Później, od godziny 14 jest dyskoteka dla gimnazjalistów. Wszystkich zapraszamy do udziału i życzymy wspaniałej zabawy.

Święto Trzech Króli
6 stycznia obchodzimy święto Trzech Króli. Co roku jest to dzień wolny od nauki i okazja do odpoczynku od szkoły i pracy. Teraz niestety to święto wypada w niedziele i nie zyskamy jednego dnia wolnego. Jednak nie martwmy się, gdyż w następnym roku 6 stycznia jest w poniedziałek i czeka nas kolejny długi weekend. ;)

Radio Kobylany zaprasza!
Radio Kobylany prowadzi działalność od października 2012r. Razem z Redakcją, chcielibyśmy zachęcić Was do współpracy z nami.

Kolędy 2012
Boże Narodzenie to magiczny czas, który najchętniej chcemy spędzić w gronie rodziny i wśród dźwięków tradycyjnych kolęd. W naszej szkole już na początku grudnia było można poczuć świąteczną atmosferę. Na holu, a także w niektórych klasach stoją pięknie ozdobione choinki i dekorację. Z okazji świąt uczniowie pod okiem pani Ewy Zając przedstawili jasełka, a chór prowadzony przez pana Andrzeja Maziejuka zaśpiewał piękne kolędy. Jak zawsze wiele klas zorganizowało wigilie, na której uczniowie razem z wychowawcami mogli podzielić się opłatkiem i złożyć sobie nawzajem życzenia. Odbył się również "Konkurs Kolęd". Każdy z uczniów mógł się zgłosić i zaśpiewać przygotowaną przez siebie kolędę. W klasach 0-III pierwsze miejsce zajął Karol Kudrelek, drugie Maja Wiedeńska i trzecie Magda Kuć. W klasach IV-VI pierwsze miejsce wywalczyła Aleksandra Nowicka, drugie Marlena Własiuk, trzecie Łucja Dmitruk. W gimnazjum najlepsza okazała się Weronika Stoma, później Wiktoria Korycińska i Natalia Klamerek. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Nowy Rok 2013!
Jak ten czas szybko leci! Za nami kolejny sylwester. Po świętach wróciliśmy już w 2013 roku, przeżyliśmy koniec świata, cudowne Boże Narodzenie i szalonego sylwestra, więc zrozumiałe jest, że powrót do szkoły już 2 stycznia to trochę za wcześnie! :) Jednak w tym roku czekają na nas nowe wyzwania. Życzymy Wam spełnienia marzeń, pomyślności i żeby rok 2013 był lepszy od 2012 i gorszy od 2014 :)
Trzeba zajrzeć!

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 65
Najnowszy użytkownik: Jagoda Kuznicka