Dzień Chłopaka
Wielkimi krokami zbliża się w naszej szkole Dzień Chłopaka, a dokładnie odbędzie się on 30 września. Nasi chłopcy nie mogą się już doczekać prezentów, które przygotowały im dziewczyny . Przy okazji będzie ogłoszony konkurs na najsympatyczniejszego chłopaka w szkole, więc każdy chłopak musi się postarać aby wygrać. Życzymy powodzenia wszystkim chłopakom.

Ślubowanie
Już niedługo w naszej szkole odbędzie się ślubowanie klas pierwszych gimnazjum i podstawówki, a przy tym długo oczekiwana dyskoteka otrzęsinowa. Uczniowie klas pierwszych gimnazjum będą brać udział w różnych ciekawych i zabawnych zadaniach przygotowanych przez klasę III gimnazjum .

Szkolne zmiany
W naszej szkole zostały wprowadzone pewne zmiany. A mianowicie został zmieniony czas przerw i godzin lekcyjnych. Dla gimnazjum jest to dobra wiadomość, ponieważ jedzą obiad o godzinę wcześniej niż zwykle lecz dla podstawówki już niekonieczne, bo będą musieli poczekać. Jest prowadzony również długo oczekiwany remont dachu, który mamy nadzieje w miarę szybko się zakończy. Została utworzona też sala komputerowa, w której znajduje się wiele nowych komputerów. Miejmy nadzieję, że uczniowie będą zadowoleni z wprowadzonych zmian i będą chętnie uczestniczyć w zajęciach szkolnych.

Rozpoczęcie roku szkolnego.
2 września po dwóch miesiącach wakacji uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny.
Jeszcze tak niedawno staliśmy tu, aby przeprosić, podziękować a przede wszystkim życzyć sobie udanego wypoczynku. Teraz spotkaliśmy się żeby rozpocząć nowy semestr w szkole. Wracamy tu po dwumiesięcznej przerwie, opaleni, z uśmiechami na twarzach, ale przede wszystkim wypoczęci i gotowi do dalszej walki. Walki, którą każdy uczeń rozpoczyna zawsze pierwszego września. W naszym życiu wiele rzeczy uległo zmianie. Nie tylko jesteśmy starsi, mądrzejsi, ale także mamy nowe postanowienia na ten rok szkolny. Na zakończenie p. Dyrektor życzyła wszystkim zebranym zapału w zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz pasma sukcesów, a także zdrowia i wielu radości w bieżącym roku szkolnym.

Co robiliśmy w wakacje ?
Tekst w przygotowaniu
Trzeba zajrzeć!

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube


Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 66
Najnowszy użytkownik: Anna Litwiniuk