Dzień Nauczyciela
14 października obchodzimy Dzień Nauczyciela. Jest to dzień wolny od zajęć szkolnych. U nas w szkole odbędzie się on 15 października we wtorek. Każda klasa wręczy swojemu wychowawcy oraz nauczycielom drobny upominek lub kwiatek.
Wszystkim nauczycielom życzymy wszystkiego dobrego, sukcesów w pracy, wytrwałości i dumy ze swoich uczniów!

Wybory
Już w przyszły czwartek odbędą sie wybory do samorządu szkolnego. A dokładnie na drugiej przerwie obiadowej. Wszystkich zapraszamy i życzymy powodzenia.

Wycieczka
Już w połowie października odbędzie się pierwsza wycieczka szkolna do Warszawy organizowana przez p. Dorosz . Na wycieczce będzie można zwiedzić mi.in. niewidzialną wystawę, w której uczniowie będą mogli wcielić się w rolę niewidomych i zobaczyć jak wygląda ich codzienne życie . Będzie także wiele innych, ciekawych atrakcji. Nie zabraknie także czasu wolnego w Złotych Tarasach . Więcej informacji każdy zdobędzie u p. Ewy Dorosz . Mamy nadzieję, że wycieczka będzie udana.

Dzień Chłopaka
Wielkimi krokami zbliża się w naszej szkole Dzień Chłopaka, a dokładnie odbędzie się on 30 września. Nasi chłopcy nie mogą się już doczekać prezentów, które przygotowały im dziewczyny . Przy okazji będzie ogłoszony konkurs na najsympatyczniejszego chłopaka w szkole, więc każdy chłopak musi się postarać aby wygrać. Życzymy powodzenia wszystkim chłopakom.

Ślubowanie
Już niedługo w naszej szkole odbędzie się ślubowanie klas pierwszych gimnazjum i podstawówki, a przy tym długo oczekiwana dyskoteka otrzęsinowa. Uczniowie klas pierwszych gimnazjum będą brać udział w różnych ciekawych i zabawnych zadaniach przygotowanych przez klasę III gimnazjum .
Trzeba zajrzeć!

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube


Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 66
Najnowszy użytkownik: Anna Litwiniuk