Rozpoczęcie roku szkolnego.
2 września po dwóch miesiącach wakacji uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny.
Jeszcze tak niedawno staliśmy tu, aby przeprosić, podziękować a przede wszystkim życzyć sobie udanego wypoczynku. Teraz spotkaliśmy się żeby rozpocząć nowy semestr w szkole. Wracamy tu po dwumiesięcznej przerwie, opaleni, z uśmiechami na twarzach, ale przede wszystkim wypoczęci i gotowi do dalszej walki. Walki, którą każdy uczeń rozpoczyna zawsze pierwszego września. W naszym życiu wiele rzeczy uległo zmianie. Nie tylko jesteśmy starsi, mądrzejsi, ale także mamy nowe postanowienia na ten rok szkolny. Na zakończenie p. Dyrektor życzyła wszystkim zebranym zapału w zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz pasma sukcesów, a także zdrowia i wielu radości w bieżącym roku szkolnym.

Co robiliśmy w wakacje ?
Tekst w przygotowaniu

Wakacje tuż, tuż !
W tym roku szkolnym rada pedagogiczna wypada dość późno, bo 24 czerwca. Mamy więc jeszcze trochę czasu na ewentualną poprawę ocen. Wakacje, których tak bardzo wyczekujemy, zbliżają się do nas wielkimi krokami, do końca roku szkolnego pozostało 15 dni.

Białe Anioły
Ostatni występ Białych Aniołów był w kwietniu, więc zastanawiamy się, co się teraz z nimi dzieje. Jednak zespół nie przestaje pracować - musical Romeo i Julia został ostatecznie dopracowany i w dniach 7-9 czerwca perfekcyjnie przećwiczony na warsztatach w Serpelicach. Już w przyszły weekend zespół wystąpi w Korycinie na święcie truskawki, a następnie 7 lipca na Kulturze Bez Granic w Kobylanach. Nie możemy się doczekać :)

Podania
Przypominamy uczniom klas trzecich, że podania do szkół pierwszego wyboru, należy złożyć do 7 czerwca do godz. 15.00. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, warto się pospieszyć. A już niedługo wyniki egzaminu, czy trzeciogimnazjaliści stresują się tym momentem?
Trzeba zajrzeć!

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube


Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 66
Najnowszy użytkownik: Anna Litwiniuk