Dyskoteka szkolna
Wczoraj w szkole odbyła się dyskoteka szkolna. Były to otrzęsiny klas pierwszych gimnazjum. Było dużo śmiesznych konkurencji m.in. jedzenie obiadku bobovita, zjedzenie cytryny itp. Chłopcy i dziewczyny doskonale się bawili wykonując wyznaczone im zadania. Lecz większą ilość punktów zdobyła klasa IB i to oni wygrali. Następnie odbyła się dyskoteka, przy której wszyscy tańczyli, śpiewali i po prostu świetnie się bawili.Czekamy na następną dyskotekę i mamy nadzieję, że będzie równie ciekawa jak ta wczoraj :)

Spotkanie z panią przydentową-Karoliną Kaczorowską

Dnia 5 października mieszkańców gminy Terespol zaszczyciła swoim przybyciem Pani Karolina Kaczorowska. Wizyta pierwszej damy Polski miała na celu promocję książki pt. "Prezydentowa Karolina Kaczorowska. Stanisławów - Sybir - Afryka - Londyn", autorstwa Iwony Walentynowicz. Licznie zgromadzeni goście z wielkim zainteresowaniem wysłuchali historii Karoliny Kaczorowskiej, której życie w szczególny sposób powiązane jest z losami naszego kraju.

- Książka mówi nie tylko o mnie, ale o losach całego pokolenia oraz o matkach, córkach i żonach, o których zwykle książek się nie pisze. Staliśmy się wygnańcami, bo byliśmy Polakami i katolikami. Zostaliśmy skazani na niewyobrażalne cierpienia. Potem był pielgrzymi szlak i gorzki chleb emigrantów. – powiedziała Karolina Kaczorowska.

To ważne i niesamowite wydarzenie, uświetnił występ czterech uczennic naszego gimnazjum: Aleksandry Nowickiej, Wiktorii Korycińskiej, Weroniki Stomy oraz Klaudii Peszuk. Zaprezentowały one swoje zdolności wokalne w kilku znanych i ponadczasowych utworach polskich artystów. Obecni byli tam także harcerze z 44 Drużyny Harcerskiej, którzy w ramach podziękowań za przybycie, przybliżenia historii Polski w czasach II Wojny Światowej, złożyli na ręce pani Kaczorowskiej bukiet kwiatów oraz drobny upominek.


Wybory do samorządu szkolnego

Wybory do samorządu zostały przełożone na poniedziałek 21 października. Zapraszamy uczniów z klas I, II gimnazjum do głosowania i uczestniczenia w wyborach. Dziękujemy!


Apel z okazji Dnia Nauczyciela

16 października odbył się w naszej szkole apel z okazji Dnia Nauczyciela. Pod opieką p.Rydz i p.Maziejuka uczniowie zaprezentowali ciekawe i humorystyczne przedstawienie. Dziewczyny i chłopaki śpiewali piosenki związane ze szkołą. Jedna z naszych uczennic wykazała się dużą odwagą i swoim talentem muzycznym. Publiczność była bardzo zaskoczona i zadowolona z występów. Na koniec p. Dyrektor podziękowała wszystkim za życzenia i uczniowie udali się na lekcje.


Dzień Nauczyciela
14 października obchodzimy Dzień Nauczyciela. Jest to dzień wolny od zajęć szkolnych. U nas w szkole odbędzie się on 15 października we wtorek. Każda klasa wręczy swojemu wychowawcy oraz nauczycielom drobny upominek lub kwiatek.
Wszystkim nauczycielom życzymy wszystkiego dobrego, sukcesów w pracy, wytrwałości i dumy ze swoich uczniów!
Trzeba zajrzeć!

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube


Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 66
Najnowszy użytkownik: Anna Litwiniuk