Wieczór filmowy
Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w ostatni czwartek odbył się pierwszy w naszej szkole - wieczorek filmowy dla uczniów klas IV- VII szkoły podstawowej i klas gimnazjum. W czasie jego trwania wyświetlane były filmy pt: Świąteczny Książe. Film opowiada o dziennikarce, która zostaje wysłana za granicę, aby przygotować materiał o dziarskim księciu, który wkrótce ma zostać królem.

Dzień Ochrony Praw Dziecka
Dzień Ochrony Praw Dziecka przypominać ma o przywilejach najmłodszych. W zależności od kraju obchodzony jest 20 listopada lub 10 grudnia.20 listopada to rocznica uchwalenia przez ONZ Konwencji Praw Dziecka w 1989 r. Z kolei 10 grudnia to Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Niezależnie jednak od dnia obchodów, komunikat jest ten sam: prawa dzieci wciąż są naruszane (nawet w państwach rozwiniętych), trzeba więc stale przypominać o ich znaczeniu.
Włączające się do obchodów święta organizacje i instytucje przygotowują co roku tysiące różnego rodzaju wydarzeń poświęconych najmłodszym, służących m.in. walce z pedofilią i wykorzystywaniem dzieci do pracy.

Dzień Praw Człowieka
Dzień Praw Człowieka - święto obchodzone corocznie 10 grudnia, ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w rocznicę podpisania Powszechnej deklaracji praw człowieka w 1948 roku.
Dzień ten poświęcony jest orędownikom praw człowieka na całym świecie, którzy dążą do zapewnienia ochrony własnych praw oraz praw innych i wkładają wiele wysiłku w działania zapewniające przestrzeganie ich na co dzień. Wielu z nich jest za to prześladowanych, pozbawianych pracy czy niesłusznie więzionych. Obchody międzynarodowego Dnia są okazją do uczczenia ich odwagi i osiągnięć.

Apel o odwiecznej bitwie ognia i wody
We wtorek 05.06. 2017.r. odbyło się wspaniałe przedstawienie o bitwie ognia i wody. Brali w nim udział uczniowie klas IV, V, VI. Uczniów do przedstawienia przygotowała nauczycielka języka polskiego i wychowawczyni klasy VIb Pani Ewa Zając. Uczniowie chcieli przekazać oglądającym, że w trudnych chwilach i potrzebie tak jak w przedstawieniu pogodziły się ze sobą żywioły tak i pogodzić mogą się ludzie.

Wycieczka do Warszawy
W środę 6 grudnia uczniowie naszej szkoły pojechali na wycieczkę do Warszawy. Głównym punktem wycieczki był coroczny Konncert Mikołajkowy, wszyscy świetnie się na nim bawili i byli bardzo zadowoleni. Po koncercie pojechali zwiedzać Muzeum Żydów Polskich "Polin". Uczniowie dowiedzieli się wiele o historii i kulturze Żydów. Wycieczka pod opieką Pana Rafała Barszczewskiego, Pani Ewy Dorosz i Pani Bożeny Jakuszko zostanie w spomnieniach naszych uczniów na długi czas.
Spis powszechny - Spisz się!
Ubezpieczenie

NNW Oddziały Przedszkolne

NNW Szkoła Podstawowa

Ogólne Warunki Ubezpieczenia - archiwum rar

Oświadczenie ogólne

Procedury bezpieczeństwa

Procedury bezpieczeństwa
- archiwum rar

Do Rodziców i Uczniów

Nasze mocne strony!

Nasza szkoła na YouTube


Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
i jak było?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 66
Najnowszy użytkownik: Anna Litwiniuk